Previous Next

V mestskej športovej hale v Michalovciach (pri zimnom štadióne) sa 12. a 13. októbra uskutočnili Majstrovstvá SR v nohejbale juniorov (hráčov do 21 rokov). V sobotu 12.10. sa hralo najprv v trojiciach a potom v dvojiciach (hrali - M. Hoľan, F. Horváth, M. Kuru) a v nedeľu 13.10. v jednotlivcoch (F. Hoľan). Naši na súperov tentokrát nestačili a obsadili "spodné" priečky. Vo všetkých disciplínach zvíťazili juniori NK Revúca!

Výsledky trojíc: 1. NK Revúca, 2. ÚTM Trebišov, 3. NK Revúca B

Výsledky dvojíc: 1. NK Revúca, 2. NK Revúca C, 3. ÚTM Trebišov

Výsledky jednotlivcov: 1. Igor Zubák, 2. Lukáš Zubák, 3. Dávid Zubák  (všetci NK Revúca)

Previous Next

V Revúcej sa 26.9. uskutočnil záverečný turnaj - finále Slovenskej nohejbalovej ligy žiakov 2019. Na základe výsledkov základnej časti žiackej súťaže sa ho zúčastnili družstvá ÚTM Trebišov, NK Zalužice (pod vedením trénera - P. Uličného hrali - F. Horváth, M. Kuru, F. Baran a R. Dido) a domáci NK Revúca.  Naši chlapci zahrali celkom dobre a zaslúžene obsadili 2. miesto a získali strieborné medaily. Srdečne gratulujeme! Veríme, že aj naďalej budú úspešní. Výsledky finálového turnaja:

Družstvo

Družstvo

Pomer zápasov

Pomer setov

NK Revúca

ÚTM Trebišov

4:0

8:0

NK Zalužice

ÚTM Trebišov

4:0

8:2

NK Revúca

NK Zalužice

4:1

9:2

 Konečné poradie SNLž 2019:

  1. NK Revúca
  2. NK Zalužice
  3. ÚTM Trebišov
  4. NK Belá nad Cirochou
Previous Next

V základnej časti SNL - skupina východ sme obsadili 4. miesto a tak v semifinále sme cestovali do Revúcej (víťaz SNL - sk. stred). Jasným favoritom boli domáci a to aj pre neúčasť P. Uličného. Revúčania potvrdili predpoklady a zaslúžene zvíťazili 4:1. Škoda, lebo jediný bod sme získali v singloch, keď zvíťazil Ivan Mikulič.

Muži svoju dlhodobú súťaž teda skončili a čakajú ich už len jednorázové Majstrovstvá SR trojíc (19.10. v Košiciach), dvojíc (20.10. v Košiciach) a jednotlivcov (26.10. v Zalužiciach).

Záverečné stretnutia základnej časti žiackej súťaže sme odohrali doma 17.9. s Belou n/Cir. Naši žiaci v zložení F. Horváth, F. Baran, R. Dido, M. Brhlík a M. Bánom boli úspešnejší, keď v jednom stretnutí zvíťazili 4:1 a v tom druhom remizovali 3:3. O ich konečnom umiestnení sa nakoniec rozhodne na budúci týždeň v Revúcej, kde sa uskutoční finálový turnaj za účasti troch najlepších družstiev - NK Revúca, ÚTM Trebišov a NK Zalužice. Jednoznačnými favoritmi sú domáci žiaci a naši sa pokúsia zabojovať o strieborné medaily.

Previous Next

V priebehu týždňa sme privítali doma žiakov z ÚTM Trebišov. Kým na začiatku súťaže sme u nich prehrali obidve stretnutia, tak teraz v odvete sme boli lepší my a prekvapujúco (ale zaslúžene) sme v obidvoch stretnutiach vyhrali. Teraz nás ešte čakajú domáce zápasy s Belou n/Cir. (u nich sme jedno stretnutie prehrali a jedno vyhrali) a potom už finálový turnaj v Revúcej.

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search