Previous Next

Keďže sa blíži termín nášho tradičného podujatia - "Memoriál" (bude to už 24. ročník), tak sa na to v klube aj patrične pripravujeme. Termín bude "tradičný" - 29. august, ale miesto bude "netradičné" - športová hala Gymnázia Pavla Horova v Michalovciach. Hrať sa bude na dvoch ihriskách a to najprv v dvojiciach a potom v jednotlivcoch. Zaujíímavým prekvapením by mala byť na turnaji aj účasť hráča z chorvátskeho NK Osijek - Ivana Mikuliča.

Najbližšie klubové tréningy budú 19.8. (pondelok) od 15,00 hod. a 20.8. (utorok) tiež od 15,00 hod. Priebežné bodovanie hráčov k 15.8.: 1. Patrik Tatár 16 b., 2. Dávid Rimko 14 b., 3. Renáta Gejgušová 13 b.

Previous Next

V Belej n/Cir. sa 3. augusta uskutočnil 5. ročník letného turnaja dvojíc. Zúčastnilo sa ho 8 družstiev. Medzi nimi aj dve naše - tentokrát "mládežnícke", ktoré prišli "zberať" skúsenosti. Viac sa darilo dvojici Tatár - Horvát, ktorá dokonca dvakrát zvíťazila! Dvojica Rimko - Kuru svoje zápasy prehrala.

Najbližší tréning - už v pondelok 5.8. o 16,00 hod. Priebežné hodnotenie za júl: 1. P. Tatár - 9 b., 2. F. Horvát - 8 b., 3.-4. R. Gejgušová, M. Kuru - po 7 b.

Previous Next

Poslednú júnovú sobotu sa v Humennom uskutočnil 12. ročník turnaja trojíc. Zúčastnili sa ho aj naši hráči, ale pretože domáci usporiadateľ a tréner juniorov SR M. Mihok chcel, aby juniori hrali spolu, tak sa zloženie družstiev "menilo". Naša trojica v zložení D. Rimko, P. Kočiš a G. Viňanský obsadila nakoniec až piate miesto, keď v prvom aj poslednom zápase turnaja porazila Kamenicu n/Cir. Ďalšie zápasy sme prehrali. Zvíťazili juniori SR v zložení J. Baka, S. Novák a L. Zubák. Na 3. mieste skončila juniorská trojica v ktorej hral aj M. Hoľan (+ A. Gnip, I. Zubák).

Najbližší tréning bude v utorok 2. júla o 17,00 hod.

Previous Next

Už 24. ročník nášho tradičného klubového podujatia - MEMORIÁL sa tentokrát uskutoční 29. augusta (štvrtok) v Michalovciach v šport. hale Gymnázia P. Horova. Na dvoch ihriskách sa bude hrať najprv turnaj dvojíc a potom aj jednotlivcov.
Previous Next

Dňa 27. júna sa uskutočnil koncoročný turnaj žiakov v nohejbale. Zároveň po ňom boli žiaci vyhodnotení za účasť na tréningoch a zápasoch v druhom polroku, počty vyhraných zápasov, celkovú snahu, zlepšenie techniky a pod.

Konečné poradie v turnaji:  1. Baran Fabián, 2. Horváth František, 3. Dido Rastislav, 4. Brhlík Matúš

Konečné poradie žiakov v druhom polroku 2019:

Mladší žiaci: 1. Brhlík Matúš, 2. Bánom Michal, 3. Ilošvaj Samuel, 4. Šanta Tomáš

Starší žiaci: 1. Horváth František, 2. Kuru Marek, 3. Baran Fabián, 4. Dido Rastislav

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search