Previous Next

V sobotu 3. júna usporiadal Obecný úrad Zalužice v spolupráci s nohejbalovým klubom turnaj pre mládež vo veku 14 až 20 rokov. Súťaž hrali najprv jednotlivci a potom dvojice. Na otvorení sa zúčastnil starosta obce Ing. Tomáš Čeklej a tiež zalužický rodák - divadelný a televízny herec Martin Šalacha. Konečné poradie jednotlivcov: 1. Rasťo Dido, 2. Lukáš Lešo, 3. Filip Apiar, 4. Patrik Kora. Konečné poradie dvojíc: 1. Rasťo Dido, Filip Apiar, 2. Lukáš Lešo, Alex Baran.

Najbližší tréning bude v stredu 7. júna v telocvični ZŠsMŠ Zalužice. Od 15,00 hod bude hrať mládež a od 16,30 hod dospelí. Kto má záujem, tak môže prísť.

Previous Next

V sobotu 3. júna pozývame záujemcov vo veku 14 až 20 rokov na nohejbalový turnaj jednotlivcov a dvojíc ⚽️, ktorý sa uskutoční v čase od 08:30 do 12:00 hod. v telocvični ZŠsMŠ Zalužice.
Prihlásiť sa na nohejbal je potrebné max. do 1. júna (štvrtok) u p. G. Viňanského a to osobne, e-mailom alebo na tel č. 0904 435 321. Tešíme sa na Vašu účasť!

Previous Next

Posledný školský deň v mesiaci apríl (28.4.) sa uskutočnil klubový turnaj mladších žiakov. Zúčastnilo sa ho 8 chlapcov z 2. až 6. ročníka. Tí hrali hlavne singel (na malé ihrisko) a potom aj v dvojiciach. Konečné poradie: 1. Janik Gejguš, 2. Boris Fischer, 3. Samko Remenyi, 4. Simon Schmidt. Blahoželáme!

Ďalší takýto turnaj plánujeme 3. júna. Tu už však budú hrať nielen mladší žiaci, ale aj starší žiaci a študenti stredných škôl. Tešíme sa na Vás.

Previous Next

V piatok 19. mája sme odohrali ďalšie súťažné stretnutie proti žiakom z Belej n/Cir. Súper nás predčil vo všetkých činnostiach a aj keď až päť setov skončilo len dvojbodovým rozdielom, tak na úspešný výsledok sme nemali. Škoda najmä prehier dvojice F. Apiar - M. Brhlík, pretože tí zahrali celkom pekne a snaživo. Konečný výsledok 0:7. Zostavy - Zalužice: F. Apiar, M. Brhlík, M. Bánom, J. Gejguš, S. Remenyi, S. Schmidt, Belá n/Cir.: V. Burik, J. Hrežik, T. Kováč, M. Vajda, R. Tomko, P. Zboraj. Najbližšie stretnutie nás čaká v Trebišove.

Previous Next

18. apríla sme odohrali ďalšie ligové stretnutie proti ÚTM Trebišov. Súper patrí už dlhé roky medzi najlepšie žiacke družstvá v SR a tak sme veľkú nádej na úspešný výsledok nemali. Jedine v úvodnom sete trojíc sme dokázali vzdorovať (10:12), ale v ďalších setoch a zápasoch (trojíc, dvojíc a jednotlivcov) už jasne dominovali lepší hostia. Konečný výsledok 0:7.

Najbližšie akcie: 19.4. (streda) – tréning mládež aj dospelí, 26.4. (streda) – tréning mládež aj dospelí, 29.4. (sobota) – turnaj mladších žiakov.

Search