Previous Next

Záverečný deň nášho mládežníckeho kempu bol 17. augusta. Zúčastnílo sa ho 9 hráčov, u ktorých bolo jednoznačne vidieť zlepšenie oproti začiatku (10.8.). Ak hráči budú takto trénovať ďalej, tak úspechy sa určite dostavia. Prvé tri dni viedol kemp p. uč. Peter Uličný a ďalšie tri dni p. uč. Beáta Hrehovčíková. Konečné poradie - starší žiaci: 1. Rasťo Dido - 47 b., 2. Matúš Brhlík - 34 b., 3. Patrik Kora - 33 b., 4. Filip Apiar - 32 b., 5. M. Bánom - 23 b. Mladší žiaci: 1. Janík Gejguš - 39 b., 2. Peťko Gejguš - 28 b., 3. Vladko Joni - 26 b

Previous Next

V Sliači sa 6. augusta uskutočnili majstrovstvá SR v trojdopadovom nohejbale. Ich organizátorom bol NK Dobrá Niva. Podujatia sa zúčastnila aj naša trojica - G. Viňanský, J. Strišovský a M. Kočiš, ktorá súťažila v kategórií "veteránov" - t.j. hráčov nad 50 rokov. Aj keď niektoré sety sme odohrali vyrovnane, tak nakoniec skončili v prospech súperov. Kladom bolo, že sme sa stretli nielen so "starými pánmi" z celého Slovensk, ale aj s mnohými ďalšími zanietencami tejto krásnej hry. Podujatia sa totiž zúčastnilo až 30 družstiev (!!!), ktoré hrali v troch kategóriách - veteráni, žiaci a dospelí. Konečné výsledky: veteráni - 1. Martin, 2. Chrenovec-Brusno, žiaci - 1. Vrbové, dospelí - 1. Revúca, 2. Tornaľa.

Previous Next

Deň po odohraní M - SR trojíc sa v nedeľu 19. júna v Snine uskutočnili aj Majstrovstvá Slovenska v nohejbale dvojíc žiakov. Zúčastnilo sa ich 9 družstiev. Náš klub reprezentovali dve dvojice: Matúš Brhlík a Martin Tatár ("A" družstvo) a Filip Apiar, Miško Banom ("B" družstvo). Viac sa darilo "A"-čku, ktoré po 2. mieste v základnej skupine prekvapujúco zvíťazilo v semifinále nad Belou n/Cir. 2:1. Chlapci zabojovali najmä v 3. sete, keď prehrávali už 8:10, ale nakoniec sa im podarilo vyhrať najtesnejším rozdielom 11:10! Konečné "striebro", tak ako aj vo včerajších trojiciach, je opäť obrovským úspechom našich žiakov pod vedením p. Petra Uličného. Konečné poradie M - SR žiakov dvojíc: 1. ÚTM Trebišov, 2. NK Zalužice !!!, 3. Belá n/Cir., 4. Belá n/Cir. B. Naša druhá dvojica prehrala síce v základnej skupine len jeden zápas a tri remizovala (hralo sa len na dva hrané sety), no v konečnom "účtovaní" to stačilo len na siedme miesto.

Strieborným medailistom srdečne gratulujeme a veríme chlapcom, že v trénovaní nepoľavia.

Previous Next

V dňoch 10.-17. augusta uskutoční nohejbalový klub v spolupráci so ZŠsMŠ Zalužice mládežnícky kemp. Veríme, že to bude podobne ako v minulom roku úspešné podujatie. Každý deň v čase od 08,00 do 12,00 hod. budú môcť mládežníci zdokonaľovať sa v nohejbale, ale zároveň zažiť pekné chvíle aj pri iných hrách. Poplatok za kemp je 10.-€ (desať) a v tom je zahrnutý aj každodenný obed v školskej jedálni. Prihlásiť sa treba u p. riaditeľa - M. Danočka alebo p. učiteľa P. Uličného najneskôr v utorok 9.8.. Tešíme sa na Vás!

Previous Next

18. júna sa v Snine uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v nohejbale trojíc žiakov. Zúčastnilo sa ich 7 družstiev a to nielen z "východu SR", ale aj "stredu" - Revúca a tiež "západu" - Vrbové. Náš klub reprezentovali títo hráči: Filip Apiar, Matúš Brhlík, Martin Tatár a Miško Banom. Po slabom začiatku v základnej skupine (prehrali svoje zápasy) dosiahli chlapci prekvapujúce víťazstvo vo štvrťfinále s Revúcou (najväčší favorit podujatia) a potom aj v semifinále s Vrbovým! Finálová prehra s "usporiadateľmi" z Belej n/Cir. nás už tak nemrzela. Konečné 2. miesto a strieborné medaily sú obrovským úspechom našich žiakov pod vedení p. učiteľa Petra Uličného. Konečné poradie M - SR žiakov trojíc: 1. Belá n/Cir., 2. NK Zalužice !!!, 3. ÚTM Trebišov, 4. Vrbové, 5. Revúca, 6. Trebišov B, 7. Belá n/Cir. B. Srdečne našim mladým nohejbalistom gratulujeme a tešíme sa spolu s nimi obrovskému úspechu!

Search