Previous Next

Liga žiakov 12. jún: Belá n/Cir. - Zalužice 7:0. Domáci boli lepší. Vedeli využiť "veľkosť" vlastnej telocvične a to hlavne pri podaniach. To robilo našim chlapcom veľké problémy hlavne v úvodných setoch. Snahu našim uprieť nemožno, ale niektoré sety sme "nedotiahli" do konca (napr. zo 7:10 sme prehrali 12:10). Na celkové víťazstvo sme však nemali, ale minimálne jeden alebo dva čiastkové zápasy sme vyhrať mohli. Snáď nabudúce to bude už lepšie . . .  Zostava Zalužíc: Janik Gejguš, Jakub Remenyi, Samo Remenyi, Simon Schmidt. Najbližší tréning žiakov bude vo štvrtok 20.6. o 13,00 hod.

Previous Next

Obec Mlynárovce (okr. Svidník) v spolupráci s NK Svidník bola usporiadateľom turnaja trojíc, ktorý sa hral v sobotu 25. mája. Za krásneho počasia sa na umelohmotnom ihrisku zúčastnilo podujatia 10 družstiev (z toho jedno z Poľska). O všetkých bolo postarané na vynikajúcej úrovni. Hralo sa najprv v dvoch 5-členných základných skupinách, pričom prví štyria postupovali do štvrťfinále (výsledky štvrťfinále: Belá n/Cir. - Levoča 2:1, Zborov - Zalužice seniori 2:0, Mlynárovce - Zalužice juniori 0:2, Ingos Prešov - Jakubany 2:0). Potom sa hralo semifinále a o konečné umiestnenie. Semifinále: Zalužice juniori - Belá n/Cir. 2:0 (11:8, 11:8), Zborov - Ingos Prešov 2:0. Zápasy o konečné poradie - o 3. miesto: Ingos Prešov - Belá n/Cir. 2:0, o 1. miesto: Zborov - Zalužice juniori 2:0 (11:7, 11:10). Naši juniori hrali v zložení - Patrik Tatár, Lukáš Lešo, Patrik Kora. Napriek slabšiemu "začiatku" podali chlapci na podujatí výborný výkon a zaslúžene skončili "na bedni". Gratulujeme! Slabšie zahrali naši "seniori", ktorí v zákl. skupine síce neskončili "poslední", ale vo štvrťfinále nemali absolútne šancu na neskoršieho víťaza - Zborov.

 

Previous Next

Dňa 10. apríla sa prvým kolom začala liga žiakov. Tak, ako v minulom roku, aj teraz v nej bude súťažiť šesť družstiev - tri na "východe" (Trebišov, Belá n/Cir. a Zalužice) a tri v strede/západe (Revúca, Martin, Vrbové). V 1. kole sme hostili doma žiakov z Belej n/Cir. (okr. Snina). Bohužiaľ sme na nich nestačili a prehrali sme 1:6. Zostava Zalužice: Ján Gejguš, Simon Schmidt, Samuel Remenyi, Jakub Remenyi, zostava Belá n/C.: T. Kováč, J. Kováč, A. Tomko, T. Lojan, J. Lojan, H. Haničák. V ďalšom kole by sme mali opäť doma privítať silný Trebišov.

Previous Next

Druhé kolo ligy žiakov sa hralo 25.4. Doma sme privítali hráčov ÚTM Trebišov (Útvar talentovanej mládeže pri ZŠ Sever, Pribinova ul. 34). Nestačili sme na nich a prehrali vysoko 0:7. Aj keď výsledok je jednoznačný, tak niekoľko setov bolo celkom vyrovnaných (okrem tých, v ktorých hral Daniel Novák, ktorý už hráva aj za mužov). Zostava domácich: Ján Gejguš, Jakub Remenyi, Simon Schmidt, Ján Ridzoň, Peter Gejguš, zostava hostí: Daniel Novák, Kristián Michalko, Adsrián Kandráč, Bo Peng, Adam Gore, Richard Bireš. Najlepší hráči: J. Remenyi a D. Novák.

Previous Next

V sobotu 30.3. sa hral v zalužickej telocvični turnaj dvojčlenných družstiev. Zúčastnilo sa ho 7 dvojíc. Konečné poradie Veľkonočného turnaja v nohejbale dvojíc (30.3.): 1. Martin Kočiš, Lukáš Lešo, 2. Patrik Tatár, Sebastián Baran, 3. Patrik Kora, Jakub Kočiš. Srdečne blahoželáme a prajeme ešte príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov. Foto - výber. Viac na FB: https://www.facebook.com/groups/1813323185591403

 Najbližšie podujatia:

2.4. (utorok) od 12,30 tréning žiakov

3.4. (streda) od 15,15 tréning mládeže a od 16,30 tréning dospelých

10.4. (streda) 1. kolo ligy žiakov: Zalužice - Belá n/Cir.

Search